Profesyonel fotoğrafçılık hizmetlerimizden biride altın gümüş ve imitasyon takı aksesuar katalog ürün fotoğraf çekimi. Profesyonel ekipmanlar ve sektördeki deneyimimiz ile takı fotoğraf çekimi , aksesuar ürün çekimi , altın takı fotoğraf çekimi , gümüş takı gümüş aksesuar imaj ve katalog çekimleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yüksek çözünürlüklü , rötüş ve dekupe edilerek teslim edilen altın gümüş takı aksesuar fotoğraflarınızı tüm reklam çalışmaları için hazır bir şekilde kullanabilirsiniz. Fotoğraf öncesi özenle çekime hazırlanan ürünleriniz , fotoğraf sonrasında gerekli tüm grafik işlemleri profesyonel şekilde devam ettirilmektedir. Dileyen müşterilerimiz için kataloğ çekimlerinin yanısıra canlı modelle takı aksesuar imaj fotoğraf çekimleri de yapılabilmektedir.

Altın Takı ürün çekimi ücreti istediğiniz kalite ve adete göre değişmektedir. Fotoğraf çekim ücretlerini belirleyen diğer bir etken ise ürün başı istediğiniz kare sayısıdır. Farklı açılardan isteyeceğiniz ürün çekim ücretini etkileyebilmektedir. Bizleri hızlı arayarak fotoğraf çekimi ve ürün çekimi ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbuk Avrupa tarafında hizmet vermekte olan NES Stüdyo bir çok ürün grubunun ürün fotoğrafçılığını yapmaktadır.
Takı çekimlerinde stillife fotoğraf çekimlerinde focus stage altın takı çekimi hizmetide verilmektedir.