Kendi studyomuzda gerçekleştirdiğimiz ayakkabı ve çanta fotoğraf çekimlerinde dikkat edilmesi gereken nokta ürün fotoğrafı çekimi esnasında kurulan setup ve kullanılan ışıklandırma sistemidir. Urunfotografciligi.com olarak fotoğraf çekimlerinde müşterilerimize her zaman en yüksek kaliteyi sunmak için profesyonel ekipmanlarla çalışılmaktadır.

Çoğunlukla E-ticaret sitelerinde günceli korumak ve ürünü en iyi yansıtmak amacıyla tercih edilen ürün fotoğrafçılığı günümüzün pazarlamadaki önemli kriterleri arasında yer almakadır. Bir çok kurumsal firmanın cep telefonuyla çekilen ürünle , bir stüdyo da çekilen ürün çekiminin arasındaki farkı gözlemleyerek ve yaşayarak tercih ettiği ürün fotoğraf çekimi bir çok özellikle ve incelik içermektedir. Özellikle ayakkabı fotoğraf çekimi ve çanta fotoğraf çekiminde ürünün her yerine eşit miktarda ışık düşmesi ve bu ışıkla birlikte çekilen ayakakabı fotoğrafının kusursuz olması için kullanılan ekstra malzemelerin seçimi.  Profesyonel fotoğraf makineleriyle çekilen ayakkabı ve çantalar studyo ortamında yaratılan ışıklandırma sistemiyle üründeki detaylar çok daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Ayakkabı ve Çanta Ürün Fotoğrafçılığı

Deri ayakkabı fotoğraf çekimi, simli ayakkabı fotoğraf çekimi gibi çekilmesi zor olan ayakkabı fotoğrafları için bizleri arayarak yardım isteyebilirsiniz. Ürettiğiniz ve pazarladığınız ürünleri kendi ürünümüz gibi hassasiyet göstererek ürünün fotoğraf çekimini ve ürün fotoğraf çekimi sonrası rötüşlemerini yapmaktayız.

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi, Çanta Fotoğraf Çekimi , Deri Ayakkabı , Spor Ayakkabı Deri Çanta Fotoğraf Çekimi gibi footğrafçılık hizmetleri için bizleri arayarak destek isteyebilirsiniz. Sizde sürekli olarak çalıştığımız firmaların avantajlarıyla fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Ürün fotoğrafçısı olarak Trendyol N11 gibi pazaryerleri için ayakkabı ürün fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Ürün çekimi yapıldıktan sonra ürünlerinize gerekli retouch hizmeti verilir.