Günümüzde artan E-ticaret satışları , firmaları ve müşterileri internete çekiyor. İnternette farklı olmak isteyen firmalar ve farklı ürünleri yakalamak isteyen müşteriler ortak pazaryerlerinde buluşmaktadır.  NES stüdyo olarak tekstil satışı yapan butik hesaplar ve toptancılar için mankenli ürün fotoğraf çekimi yapmaktayız. Bay ve bayan ürün grupları için profesyonel ürün çekimi yapan NES stidyo iç ve dış mekanlarda ürün çekimi yapmaktadır.

E-Ticaret Ürün Fotoğrafçılığı

NES Stüdyo İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü’n de yer alan stüdyomuzda küçük büyük tüm firmalar için profesyonel tekstil moda fotoğrafçılığı hizmeti vermektedir. Ürün fotoğrafçılığı esas işimiz olup çekilen fotoğraflar müşterilerimize doğru renk kontrolü yapılarak istenilen ebatlarda teslim edilmektedir. E-Ticaret ürün fotoğraf çekimlerini özellikle Trendyol N11 Hepsiburada gibi pazaryerlerinde fark yaratmak  isteyen müşterilerimiz için yapmaktayız. Fotoğraf çekimi gerçekleştirildikten sonra pazaryerine uygun ebatta düzenlenerek tekstil fotoğraflarını teslim ediyoruz.

Canlı Mankenli Tekstil Moda Ürün Çekimi

Stüdyomuzda profesyonel olarak gerçekleştirilen tekstil çekimlerinde fotoğraflarını 24 saat içinde teslim edilmektedir. Mont fotoğraf çekimi , bluz ürün çekimi, instagram butik fotoğrafçı hizmetlerinde müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Profesyonel fotoğraflarla müşterilerine daha iyi görünmek ve piyasada bir adım öne geçmek isteyen İmalatçı firmalar , toptancılar bizimle hemen şimdi iletişime geçerek Tekstil moda fotoğraf çekimi için fiyat alabilir.

Trendyol ürün çekimi ,  trendyol tekstil moda çekimi, trendyol moda fotoğrafçısı gibi profesyonel hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ürün fotoğrafçısı Beylikdüzü Avcılar butik hesap trednyol mankenli fotoğrafçı başakşehir , merter tekstil çekimi