E-Ticaret siteleri , İnstagram Butik hesaplar ve fabrikaların kendi katalogları için gerçekleştirdiğimiz çorap fotoğraf ürün çekimlerinde profestonel hizmet sunmaktayız. Dekupeli çorap çekimi , renk ayarları yapılarak istediğiniz ebat da ayarlanarak teslim edilmektedir. Firma tarafından getirilen cansız mankenler aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz çorap katalog çekimlerinde profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır.

Cansız Mankenli Çorap Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğrafçılığı NES Stüdyo olarak, İstanbul Beylikdüzü’n de hizmet vermekteyiz. Kendi stüdyomuzda ürün çekimi, katalog çekimi yapmaktayız. Çorap imalatçıları , Çorap satışı yapan mağazalar için müşterilerine daha iyi sunum verebilmeleri adına profesyonel ürün fotoğraf çekimi yapıyoruz. Ürün fotoğrafçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çekimlerimiz gerçekleştiden sonra çekimi yapılan çorapların dekupe ve renk ayarları yapılarak istenilen resim formatında teslim edilmektedir. Çorap fabrikalarıyla birlikte düzenli çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

E-Ticaret Çorap Ürün Katalog Çekimi

E-Ticaret yapmak isteyen, e-ticaret den çorap satışı yapmak isteyen müşterilerimiz için satış yapacağı pazar yerleri için özel çekimler de yapılmaktadır. Trendyol ürün çekimi , Trendyol ürün fotoğrafçılığı , Trendyol ürün fotoğrafçısı , İnstagram ürün fotoğrafçısı olarak İstanbul Beylikdüzü Avcılar Başakşehir Bakırköy İkiteli Hadımköy gibi farklı ilçelerden birlikte çalıştığımız müşterilerimiz bulunmaktadır. N11 Hepsiburada gibi pazar yerleri için ürün fotoğrafçısı hizmeti de NES stüdyo tarafından verilmektedir.

Farklı il ve ilçeler de yer alan çorap imalatçıları için de kargo ile gönderdikleri ürünlerin ürün çekimleri bittikten sonra fotoğrafları teslim edilmektedir. Profesyonel çorap ürün çekimi için doğru adrestesiniz. Web sayfamız üzerinde örnek ürün çekimlerini görebileceğiniz gibi, ürün çekim ücretleri hakkında bizleri arayarak veya bizlerle iletişime geçerek detaylı çorap çekimi ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.