moda fotoğraf çekimi
Günümüzde bir çok sektörün ihtiyacı haline gelen fotoğrafçılık hizmetleri üretilen ürünün sunumu ve pazarlamasında büyük rol oynamaktadır. İç ve dış mekanlarda gerçekleştirdiğimiz profesyonel moda fotoğraf çekimlerinde uzman ve tecrübeli ekibimiz profesyonel ekipmanlar yardımıyla firmanızın ihtiyacı olan Moda Fotoğraf Çekimini gerçekleştirmektedir.

Moda Fotoğraf Çekimi | Profesyonel Moda Fotoğrafçısı

Daha çok canlı mankenlerle özel ışıklandırma sistemleri ve farklı prodüksiyonlarla firmanıza ve ürünlerinize Özel Moda Çekimi yapılmaktadır. İstanbul Beylikdüzü’n de yer alan Fotoğraf studyomuz da veya istenilen herhangi bir mekanda gerçekleştirilen Ürün fotoğrafçılığın da sizlere yüksek kaliteli fotoğraflarla hizmet verilmektedir. Fotoğraf çekimi öncesi ve sonrası verdiğimiz bir çok hizmet yer almaktadır. Bu hizmetler ürün grubuna göre değişiklik göstermekte olup çoğunlukla fotoğraf çekimi sonrası E-ticaret siteleri veya kataloğlar için fotoğraflarınız rötüşlenerek istenilen resim formatlarında teslim edilmektedir. Moda fotoğraf çekim ücretleri istenilen prodüksiyonun dışında günlük yada fotoğraf başı belirlenen ücretlerle çalışılmaktadır. Tekstil moda çekimi, takı fotoğraf çekimi, altın fotoğraf çekimi gibi bir çok alanda hizmet vermekte olan ekibimiz güleryüzlü kadrosuyla İstanbul’un her semti için özel moda fotoğraf çekimi hizmeti vermektedir.

Tekstil ve Takı Aksesuar Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ışıklandırma sistemleri, canon 5d mark 3 gibi en iyi sistemlerle çalışmakta olan Beylikdüzü Moda Fotoğraf Çekimi sizlere çektiği ürünleri retina ekranlarda sunarak sonradan oluşabilecek kötü durumlarıda engellemektedir.

Buğüne çekimini gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimleri arasında ayakkabı ve çanta ürün fotoğraf çekimi, abiye elbise , etek , gelinlik fotoğraf çekimleri , takı ve akseusar grubu için canlı ve cansız modellerle ürün fotoğraf çekimi gibi bir çok ürün grubu için fotoğraf çekimi hizmeti verilmiştir.