2007 den bu yana profesyonel ürün çekimiyle içli dışlı olan Nazmi Emre Sözer, Studyo fotoğrafçılığında daha çok stillife çekimler yapmaktadır. Bugüne kadar birçok ürünün profesyonel çekimini başarıyla yapmış, fotoğraf da daima en iyi kaliteyi vermeyi kendime hedef edindim. Ürün fotoğrafçısı olarak ürün çekimi sonrası da hizmetlerimiz bitmiyor. Çekim sonrası fotoğraf retouch hizmeti, dekupe hizmeti de mevcuttur.

Beylikdüzü Stil Life Ürün Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimini önceleri özel bir firmada başlayıp, daha sonraları kendi studyomu kururak,bu işi daha üst noktalara taşımaya başladım. Ürün fotoğrafçılığında, fotoğrafçının ürünü tanıması ve ürünü en iyi şekilde fotoğrafa dökmesi çok önemlidir. Fotoğrafını çektiğim her ürünü kendi ürünüm gibi özen göstererek profesyonel ekipman ve yılların verdiği deneyimle  sonuçlandırmaktayım. Daha çok müşteri tavsiyesi üzerine verdiğim bu hizmetde, fotoğraf çekiminden önce ürünü tanımanın ve onu en iyi şekilde pozlamanın peşinde koşmaktayım. Kullandığım profesyonel ışıklandırmalar ve diğer ekipmanlarla ürünün kendine has rengini, ürünü gösterebilecek en iyi açıyı,  en iyi şekilde yansıtabilecek, fotoğraflar çekmekteyim. Fotoğraf çekimi sonrasında verdiğim retouch hizmetleri de ürün fotoğrafçılığının bir parçası olduğuna inanmaktayım.

Beylikdüzü Ürün Fotoğrafçısı Nazmi Emre Sözer 

Özellikle trendyol ürün çekimi , amazon ürün fotoğraf çekimi gibi hizmetlerde müşterilerimize düşen görev son olarak teslim ettiğimiz fotoğrafı yüklemek olmaktadır. Ürün fotoğrafçısı olarak , 2015 den bu yana özellikle pazaryerleri için trendyol fotoğrafçı, amazon fotoğrafçı hizmetlerinde son fotoğraflar bizim elimizden çıkmaktadır.

Fotoğrafı çekilen ürünün, daha sonrasında bilgisayar ortamında resim editörleri tarafından yeniden düzenlenmesi ve şekillendirmesinin de ürün fotoğrafçılığının bir parçası olduğunu düşünmekteyim.